MČR Račice 2017 - závěr sezóny

10.09.2017 19:59

Ahoj všem příznivcům dračích lodí,

díky za celou sezónu 2017. Byla to náročná a dlouhá sezóna, nicméně jsme opět dokázali, jak velký tým jsme. Jsou posádky, které po vítězství v GP bojovali o přežití, až se nakonec rozpadly. My jsme se ale chytli příležitosti a nakonec jsme skončili v GP jen těsně bez medaile i přesto, že se do GP nové počítaly i posádky Českého poháru. O kvalitě týmu svědčí i zlaté umístění v kategorii S10Open a S10Women. Zajímavým zpestřením pro nás byl národní pohár a nutnost jezdit kategorie 20Open a 20Women. Odměnou za najeté kilometry navíc je nám teď nová závodní loď na které budeme moci trénovat a kdo ví...Máďarsko přeci není nijak daleko.

                                                                        kapitán David

Je za námi MČR, ale i další sezóna dračích lodí. Troufám si říct, že jsme letos úspěšně navázali na předchozí roky a dokázali jsme, že patříme mezi nejlepší týmy v republice. Celkové vítězství v kategoriích malých lodí Premier OPEN a Premier Woman nás nominuje na MS v Maďarsku. Chtěl bych tímto poděkovat všem co se účastnili na lodi s pádlem nebo s kormidlem, či paličkou v ruce, poctivě trénovali a bojovali za co nejlepší výsledky. A také těm, kteří nás podporovali a stále podporují a bez nichž by náš tým jen těžko dosáhl takovýchto výsledků. Ještě jednou díky moc všem !!!

Celou letošní sezónu si shrneme na Dodračné a probereme zde také plány na příští rok. Připomínám, že Dodračná se koná 30.9.2017 od 17h. v loděnici ve Štětí (YACHT club) a tímto jste všichni srdečně zváni.

                                                                         manažer Pepa

Vše už tady bylo napsáno a tak za sebe díky za to, že jsem se na těchto výsledcích mohl podílet a přidat další medaile a poháry do sbírky :- )

                                                                         kormidelník Pavel

      Poháry