MR Račice

13.09.2016 01:18

Klimbera zajistil nádherné až moc teplé počasí když na druhý záříjový víkend  9. -11.9. a pronajal si areál, který známe pod starým názvem Sportareál Račice, kormidelníky nechal doma nebo na pádlech, MR nemělo startování z pevných bloků. Dále přinesl se svým týmem mnoho desítek kartonů s Regentem, několik děvčat lepilo celé odpoledne na třetinkové třeboňské pivní láhve dračí samolepky, předal s pomocí Martina Doktora a starostů Štětí a Račic několik pohárů a stovky medailí, byl viděn i s Pepou, Efik měla nový prstýnek a jako vždy věděla ovšem. Opět bylo možno sledovat výsledky na chytrých telefonech. Defilé vítězů bylo částečně na kanále a ta, za celoroční výsledky v GRAND RESTAURANTU "U ČÁPA"  s občasným trubkovým sólem, prostě událo se toho moc. Vždyť třeba Pirda může vyprávět o létajícím presidentovi draků. 

Náš tým byl hodně vidět nejen díky novým dresům. Naše děvčata v hojném počtu pomáhala jiným a získávala medailové výsledky. Náš kormidelník, naše bubenice a sem tam i nějaký náš drak byli taktéž viděni v jiných týmech. Bylo nás hodně. Nám mimořádně pomohl Jizerský drak uvolněním pozice na startu OPEN10. Děkujeme.

Ještě jedna významné náležitost se udála v pátek 9.září : sice jen na jeden den, aspoň tak, se vrátil a vypomohl Vláďa v kategorii OPEN10. Díky.

Příjemným potěšením bylo sledování pátečního umísťování desítkových lodí (dvakrát  dokonce na bramborové pozici). A ta večerní sláva při přebírání ceny, ceny za vítězství v OPEN10 2016.

Závodění na dvacítkových lodích nám v sobotu vyneslo celkově nejlepší výsledky v historii na MR vždy TOP 10. A  večer to bylo opět radosti,vždyť nejvyšší cena v celoroční soutěži GRAND PRIX 2016 putovala do naších rukou. Ivan Hlas byl sice vynikající, ale bylo nutno cenu řádně oslavit, kde jinde než na kanále.

.