Výsledky

2020

10.03.2020 15:52

Celkové výsledky 2020:

ČP S10 OPEN ?.místo, S10 Woman ?.místo
ČP MIX20 Premier ?.místo
NL ?.místo
MČR hala Woman 1.místo
 
 
19.10  -  MČR dlouhé tratě Chuchle     MIX20 5km ?.místo
                                                            S10 2500m ?.místo
                                                            S10W 2500m ?.místo
                                                            FUN10 200m ?.místo
12.10  - Dragon Boat Festival Praha    MIX20 5km ?.místo
                                                            S10 2500m ?.místo
                                                            S10W 2500m ?.místo
                                                            FUN10 200m ?.místo
7.8   -  MČR Račice                               MIX20 200m 8.místo, 500m 4.místo  2km 6.místo
                                                            OPEN20 200m 7.místo  500m  5.místo
                                                            S10 200m 5.místo, 1km 9.místo 
                                                            S10W 200m 4.místo, 1km 3.místo
                                                            S10M  200m 4.místo  1km 4.místo
                                                            S10J   200m  3.místo  1km 3.místo
18.7   - Brněnské Drak                         S10 200m 5.místo, 2km 6.místo 
                                                            W10 200m 2.místo, 2km 2.místo 
                                                            J10 200m 3.místo, 1km 1.místo
20.6  - ONV                                           S10 200m 7.místo, 1km 7.místo
                                                            W10 200m 4.místo, 1km 5.místo
                                                            MIX20 200m 7.místo, 500m 7.místo
27.6  - Třeboutice                                   S10 200m 1.místo, 1km 1místo
                                                             W10 200m 1.místo, 1km 1. místo
                                                             F10 200m 6.místo, 1km 10.místo
                                                             J10 200m 3.místo, 1km 3. místo
7.3    - Halový pohár Praha                   MIX A 5.místo, MIX B 6.místo, W 1.místo, Junior A 14 Junior B 15.místo
18.1  - Halový pohár Ostrava                    MIX 6.místo, W 2.místo, Junior 8.místo
26.1  - Halové pohár BRNO                   Woman(W) 1.místo
 

2019

28.01.2019 10:11

Celkové výsledky 2019:

ČP S10 OPEN 1.místo, S10 Woman 2.místo
ČP MIX20 Premier 2.místo
NL 5.místo
MČR hala MIX 2.místo, Woman 1.místo
 
 
6-8.9  - MČR dlouhé tratě                         MIX20 5km 7.místo
                                                             S10 2500m 6.místo
                                                             S10W 2500m 4.místo
                                                             FUN10 200m 3.místo
6-8.9  - MČR Račice                                 MIX20 200m 5.místo, 500m 6.místo, 2km 5.místo
                                                             S10 200m 9.místo, 1km 3.místo
                                                             S10W 200m 3.místo, 1km 3.místo
                                                             OPEN20 200m 4.místo
10.8   - ONV                                           MIX20 200m 5.místo, 500m 7.místo 
                                                             S10 200m 7.místo, 1km 7.místo 
                                                             S10W 200m 6.místo, 1km 5.místo
20.7   - Brněnské Drak Brno                     MIX20 200m 2.místo, 2km 2.místo 
                                                             S10 200m 2.místo, 2km 2.místo 
                                                             S10W 200m 3.místo, 2km 2.místo
13.7   - Pálavský festival Pavlov                S10 200m 4.místo 
                                                             S10MIX 200m 5.místo
                                                             S10W 200m 3.místo, 1km 2.místo
                                                             S10Firmy 200m 1.místo, 1km 1.místo
11.5   - Dragon Boat festival Praha            MIX20 9.místo (neděle zrušena)
6.4    - Dračí POP-el Praha                        MIX20 8.místo, S10 OPEN 2.místo, S10 ženy 6.místo
23.2  - Halové mistrovství Čech Praha        MIX 5.místo, ženy 1.místo
26.1  - Halové mistrovství Moravy BRNO    MIX 3.místo, ženy 1.místo
 

2018

02.01.2018 14:12

Celkové výsledky 2018:

ČP Premier Mix 4.místo 

ČP S10 OPEN 3.místo, WOMAN 4.místo

NL 6.místo

MČR hala MIX 2.místo, Women 2.místo

MČR S10 Open 200m 3.místo

 

15.10.- Pohár Gustava Frištenského - Račice MIX20 2.místo (+handicap 6.místo)

 

22.9.  - MČR Dlouhé tratě   MIX20      5km - 6.místo

                                            S10          2,5km - 5.místo

                                            S10W       2,5km - 7.místo

7-9.9.  - MČR Račice      MIX20       200m - 4.místo  500m - 5.místo   2km - 10.místo

                                       S10MIX     200m - 6.místo

                                       S10          200m - 3.místo  2km - 8 místo

                                       S10W       200m - 8.místo  2km 10.místo

                                       Firmy       200m - 1.místo   500m - 1.místo  2km - 1. místo

12-13.8.   - Mistrovství Moravy ONV - MIX20 200m - 11.místo 500m - 8.místo, 

                                                            S10 200m - 16.místo 500m - 11.místo, 

                                                            S10W 200m - 11.místo 500m - 8.místo

17-22.7.  - WCH Szeged  S10 200m      7. místo,  500m - 12. místo, 2km - 13. místo

                                     S10W 200m    27místo,  500m - 19. místo, 2km - 23. místo 

9.6.  - BRNO -    MIX20 200m                  5.místo ,1km - 4. místo (ČP 200m 3, 1km 4)

                                S10 OPEN 200m             3 místo, S10 OPEN 1km 4 místo, 

                         S10W 200m                    7.místo, 1km - 7.místo

 

12-13.5.  - 21th Prague Dragon Boat Festival  MIX20                   200m -4.místo , 2km - 7. místo 

                                                                          S10 OPEN             200m - 8. místo, 2km - 10,místo

                                                                          W10                     200m - 9.místo, 2km - 9.místo 

14.4 -  Dračí POP-el Praha          1 míle      MIX20  7.místo,  S10 7.místo, W10 8.místo

24.2  - Halové mistrovství Čech Praha -      MIX A 3.místo kategorie Premium, ženy 2.místo

27.1  - Halové mistrovství Moravy BRNO -   MIX 4.místo, ženy 2.místo

 

2017

30.01.2017 09:18

Celkové výsledky 2017:

ČP Premier Open 4.místo, Premier Women 4.místo, Premier Mix 5.místo 

ČP S10 OPEN 1.místo, WOMAN 1.místo

GP 4.místo,  NL 1.místo , ČNL 7.místo, MNL 2.místo, Firmy 1.místo

Celkové pořadí GP naleznete zde.

 

15.10.- Pohár Gustava Frištenského - Račice 2 .místo absolutně, 6 s handikepem

8-10.9.  - MČR Račice     MIX20       200m - 7.místo  500m - 5.místo   2km - 10.místo

                                       OPEN20     200m - 6.místo  500m - 6.místo 2km - 6.místo

                                       WOMEN20 200m - 6.místo  500m - 6.místo 2km - 7.místo

                                       S10MIX      200m - 7.místo 1km - 8.místo

                                       S10MIX(B) 200m - 11.místo 1km - 11.místo

                                       S10           200m - 6.místo   1km - 6 místo

                                       S10 (B)     200m - 8.místo   1km - 9 místo

                                       S10W       200m - 7.místo  1km 7.místo

                                       Firmy       200m - 1.místo   500m - 1.místo  2km - 1. místo

12-13.8.   - Mistrovství Moravy ONV - MIX20 200m - 8.místo  500m - 10.místo   2km - 9.místo, 

                                                            OPEN20 200m - 5.místo  500m - 5.místo   2km - 5.místo, 

                                                            Women20 200m - 5.místo 500m - 4.místo  2km - 4.místo

22-23.7.  - Olšovec Open - MIX20 200m - 3.místo, 1km - 5.místo, 

                                       S10 Open 200m - 6 místo, 1km -4. místo,  S10W - 200m - 3. místo, 1km - 2. místo

15-16.7. - Vrané  Open20 - 200m- 4, 2km - 4MIX20 200m   - 6.místo, 2km - 6.místo, 

                             S10 OPEN 200m - 8 místo, 2km - 9, S10 zeny 200m - 6 místo, 2km - 6 místo

9-9.7.  - Pálava - Firmy20 200m 1 místo, 1km - 1. místo, 

                         W20 200m 1 místo, 1km - 1. místo, Sport20 200m 2 místo, 1km - 1. místo,

17-18.6.  - MČR dlouhé tratě - Kojetín - Sport20 5km 4 místo, 

                                                        S10 2,5km - 7 místo, S10W 2,5km - 5 místo

3-4.6.  - BRNO - MIX20 200m - 7.místo ,1km - 7. místo , 

                                S10 OPEN 200m - 1 místo, S10 OPEN 1km 4 místo, S10W 200m - 2.místo, 1km - 4.místo

13-14.5.  - 19th Prague Dragon Boat Festival -MIX20  200m -7.místo ,2km - 5. místo , OPEN20(Čápova letka) 200m - 4.místo, 2km - 6.místo

                                                                           S10 OPEN 200m - 9. místo, 2km - 7,místo, S10W 200m - 7.místo, 2km - 7.místo, 

1.5.  - Štětí OPEN - MIX20 200m - 3.místo ,500m - 2 místo   

                               S10 OPEN 200m - 3.místo  500m - 3.místo, S10 Women 200m - 4.místo, 500m - 4.místo

20.2  - Halové mistrovství Čech Praha -  MIX A 2.místo kategorie Premium, MIX B 6.místo kategorie FUN,   5.místo ženy

30.1  - Halové mistrovství Moravy BRNO - 7.místo MIX 4.místo ženy

 

2016

30.08.2016 10:22

Celkové výsledky 2016:

GP 1.místo,  NL 6.místo , S10 OPEN 1.místo, S10 WOMAN 6.místo

Celkové pořadí GP naleznete zde.

15.10.- Pohár Gustava Frištenského - Račice 1 .místo

10-11.9.  - MČR Račice   MIX20 200m - 9.místo  500m - 11.místo   2km - 10.místo

                                       MIX10 200m - 7 a 13.místo  2km - 12.místo

                                       OPEN10 200m - 4 a 11    2km - 7 a 9. místo

                                       WOMEN10 200m - 4.místo   2km 8.místo

3-4.9.  - Plumlov - MIX20 200m 2 místo, 1km - 3. místo, S10 MIX 200m - 2 místo, S10 Women 200m - 3 místo S10 MIX 1km 1 místo, S10 Women 1km - 3 místo

13-14.8.   - Mistrovství Moravy ONV - 200m - 9.místo  500m - 12.místo   2km - 13.místo

23.7.  - Třeboutice - MIX10 200m 1. a 7. místo, 1km - 3. a 6. místo

9-10.7.  - Pálava - MIX20 200m 5 místo, 1km - 5. místo

25-26.6. - Slapy MIX20 200m   - 8.místo, místo, 2km - 12.místo, S10 OPEN 200m - 7 místo, S10 WOMEN 200m 6 místo

4-5.6.  - BRNO - MIX20 200m - 3.místo ,1km - 5. místo , S10 OPEN 200m - 4 místo, S10 OPEN 1km 6 místo

14-15.5.  - 19th Prague Dragon Boat Festival -MIX20  200m -10.místo ,2km - 13. místo , S10 OPEN 200m - 6. místo

23.4.  - Labe aréna OPEN - MIX20 200m - 3.místo ,1km - 8 místo   S10 OPEN 200m - 2.místo  1km - 3.místo, S10 Women 200m - 5.místo, 1km - 5.místo

20.2  - Halové MČR Praha - 5.místo ženy  3.místo MIX kategorie SPORT 

30.1  - Hala BRNO - 3.místo ženy

 

2015

09.02.2015 11:02
 

Celkové výsledky 2015:

DBGP 5.místo, ČNL 3.místo, NL 10.místo , S10 OPEN 3.místo, S10 WOMAN 2.místo

Celkové pořadí GP naleznete zde.

17.10.- Pohár Gustava Frištenského - Račice ?.místo

26-27.9 - GP Nymburk  S10 FUN 500m 1.místo (6+4 handikep)

10-13.9.  - MS klubových posádek Račice   Small Boats

MASTERS MIX 40+  200m - 9.místo  500m - 11. místo 2km - 9.místo

SENIORS MIX  200m - 18.místo  500m - 14. místo 2km - 15.místo

SENIORS MEN  200m - 8.místo  500m - 8. místo 2km - 7.místo

SENIORS WOMAN  200m - 10.místo  500m - 6. místo 2km - 8.místo

8-9.8.   - MČR ONV - 200m - 13.místo  500m - 11.místo   2km - 13.místo

27-28.6. - GF Slapy 200m   - 9.místo, 500m - 11.místo, 2km - 13.místo

20.6.  - GP Dračí svět Třeboň - 200m - 1.místo ,1km - 4. místo   Small Boat  200m - 1.místo  1km - 2.místo, Small Boats Women 200m - 1.místo, 1km - 1.místo

6.6.  - Small Boat Brno Muži 200m - 3.místo  1km - 4. místo, Ženy 200m - 4.místo  1km - 5. místo

23-24.5. - GF Praha - 200m - 8.místo  500m - 7. místo    2km - 10. místo

25.4.   - GP Open Štětí GP - 200m - 3.místo a 1km - 1.místo  Small Boat  200m - 2.místo  1km - 2.místo

21.2. -  Halový pohár Praha - 1.místo (černý) PREMIUM SPORT  5.místo FUN (oranžový) 

 

2014

24.02.2014 10:27
 

Celkové výsledky 2014: DBGP 4.místo, ČNL 11.místo, NLFP 1.místo 

Celkové pořadí GP naleznete zde.

20.-21.9. MČR ČP-GP RAČICE  200m - 10.místo, 500m - 9.místo, 2km - 12.místo

9-10.8  Mistrovství Moravy ONV ČP-GP 200m  - 8.místo, 500m - 8.místo, 2km - 10.místo

19-20.7 Brněnský festival ČP-GP - 200m -8.místo - 500m - 11 místo - 2km - 8. místo

28-29.6 Slapská regata - ČP-GP-ČNL  - 200m  - 13.místo, 500m - 14.místo - 2km - 12.místo

31.5.    Neratovice  Babyboat - 200m - 3.místo

24-25.5 XVII. Pražský festival ČP-GP-ČNL - 200m - 10.místo - 500m - 16.místo - 2km - 12.místo

8.5.   -  Open Štětí GP - 200m - 5.místo a 1km - 4.místo

23.2. -  Halové MČR Praha - 3.místo

 

2013

13.05.2013 10:15

 

Celkové výsledky 2013: DBGP 4.místo, ČNL 2.místo, FNL 1.místo 

Celkové pořadí GP naleznete zde.

19.10.- Pohár Gustava Frištenského - Račice 4.místo

28.9.  - MČR Pasohlávky  200m - 16.místo  500m - 15. místo 2km - 15.místo

10.8. - GF Mistrovství Moravy ONV - 200m - 13.místo   500m - 10.místo   2km - 12. místo

3.8.   - GP Třeboutice - 200m - 4.místo a 1km - 6.místo

29.6. - GF Týn - 200m - 2.místo  500m - 14. místo  2km - 12.místo

20.6. - 19.EVROPSKÉ FIREMNÍ SPORTOVNÍ HRY PRAHA - RAČICE 200m   - 1.místo, 500m - 1.místo, 1km - 2.místo

8.6.  - GF Dračí svět Třeboň - 200m - 5.místo   500m - 9. místo   2km - 10. místo

25.5. - GF Brno Prýgl - 200m - 9.místo  500m - 11. místo    2km - 11. místo

11.5. -  GP Litoměřice - 200m - 1.místo a 1km - 2.místo

8.5.   - Open Štětí GP - 200m - 3.místo a 1km - 4.místo

23.2. -  Halový pohár Praha - 7.místo

2012

08.04.2012 00:00

Celkové výsledky 2012: DBGP 3.místo, ČNL 1.místo, FNL 1.místo

21 - 22.9. - 7.MČR . Račice - 200m -14.místo a 500m - 12.místo, 2km . 15.místo

1.9.  - GP Roudnice - 200m - 5.místo a 1km - 7.místo

12.8.-  GF Mistrovství Moravy ONV - 2km - 10.místo

11.8.-  GF Mistrovství Moravy ONV - 200m - 6.místo

4.8.  - GP Třeboutice - 200m - 2.místo a 1.km - 3.místo

30.6.- GP Purkarec - 200m - 2.místo a 1km - 1.místo

16.6.- GP Pardubice - 200m - 1.místo a 1km - 1.místo

9.6. - GP Mácháč - 200m - 2.místo a 1km - 4.místo

3.6. - GF Dračí svět Třeboň - 2km - 15.místo

2.6. - GF Dračí svět Třeboň - 200m - 6.místo

25 - 26.5. - GP Lipno - 200m - 2.místo a 1km -1.místo

13.5. - GF Pálava Dragon Open - 2km - 11.místo

12.5. - GF Pálava Dragon Open - 200m - 8.místo

8.5. -  GP Litoměřice - 200m - 2.místo a 1km - 4.místo

21.4. - Open Štětí GP - 200m - 1.místo a 1km - 2.místo

7.4.   -  Tour de Labe - Mělník - Roudnice - 5.místo

25.2. -  Halový pohár Praha - 2.místo

2011 - 9.místo GP, 2.místo DZ, 1.místo FP

09.09.2011 09:27

1.10. - Mistrovství ČR Račice - 200m - 20.místo, 500m - 16.místo, 2km - 20.místo

24.9. - Praha - 200m - 4.místo, 1km - 2.místo

3.9. - Roudnice nad Labem - 200m - 5.místo, 1km - 5.místo,

                                          200m - 1.místo Firemní pohár, 1km - 1.místo Firemní pohár

30.7. - Ostrožská Nová Ves - GP+ČP - 200m - 16.místo, 2km - 15.místo

2.7. - Purkarec - 200m - 3.místo, 1km - 3.místo

25.6. - Třeboutice - 200m - 3.místo, 1km - 3.místo

24.6. - Máchovo jezero - 1km  - 3.místo

18.6. - Pardubice - 200m - 3.místo, 1km - 3.místo

4.6. - Dračí mistrovství světa - Třeboň - GP+ČP - 200m - 9.místo, 2km - 11.místo

14.5. - Pálava Open - 200m - 19.místo, 2km - 19.místo

7.5. - Ústí n/L  - 200m - 1.místo

23.4. - Štětí Open - 200m - 2.místo a 3.místo, 1km - 3.místo

1 | 2 >>